Kezdőlap » Karrier » Álláslehetőségek » Ügyvezetői asszisztens

Ügyvezetői asszisztens

A hegesztett acélszerkezet gyártással foglalkozó
TLC Kft. új munkatársat keres balatonfüredi telephelyére az alábbi pozícióban:

Feladatok:
• Az ügyvezető igazgató napi munkájának segítése, támogatása
• Teljes körű adminisztráció: postai küldemények feldolgozása, iktatás, nyilvántartás, e-mailek, levelek kezelése (magyar és német nyelven), telefonforgalom kezelése, vendégek fogadása
• Fordítási feladatok
• Irodai eszközök megrendelése, nyilvántartása
• Utazásszervezés, szállásfoglalás
• Közreműködés rendezvényszervezésben
• Egyéb asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:
• Közép vagy felsőfokú végzettség
• Magabiztos, tárgyalási szintű német nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
• Magas fokú precizitás, igényes, önálló munkavégzés
• Határozott fellépés, rugalmasság, jó kommunikációs és együttműködő készség
• Stressztűrő-képesség

Amit kínálunk:
• Stabil vállalati háttér
• Támogató munkahelyi légkör
• Hosszú távú munkalehetőség
• Utazási költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: tlckft@tlckft.hu