Kezdőlap » Karrier » Álláslehetőségek » Technológus

Technológus

A hegesztett acélszerkezeteket gyártó

TLC Kft további növekedéséhez munkatársat keres balatonfüredi telephelyére az alábbi pozícióba:

TECHNOLÓGUS

Főbb feladatok:

  • Beérkező rajzdokumentáció felülvizsgálata, szükség esetén egyeztetés a vevővel
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Normaidők megállapítása, veszteségidők feltárása és csökkentése
  • Rajzdokumentációs feldolgozása, technologizálás
  • Gyártási dokumentációk készítése
  • Gyártókészülékek szükséglet megállapítása, egyeztetés a tervezővel
  • Folyamatos gyártástámogatás

Szükséges képzettség:

  • Gépésztechnikusi végzettség
  • AutoCAD ismeret

Előnyt jelent:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Hegesztés technológiai alapismeretek
  • Nagyméretű acélszerkezet gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Kreativitás, nyitottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Utazási költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezését küldje el az alábbi email címre: allas@tlckft.hu