Kezdőlap » Karrier » Álláslehetőségek » Minőségbiztosítási mérnök

Minőségbiztosítási mérnök

A hegesztett acélszerkezeteket gyártó

TLC Kft további növekedéséhez munkatársat keres új, litéri telephelyére, Közép-Európa egyik legmodernebb hegesztő üzemébe az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Gyártási és mérési folyamatok optimalizálása
  • EMBP folyamat alkalmazása
  • Mutatószámok, jelentések kezelése
  • A napi munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Vevői és beszállítói kapcsolattartás
  • Társterületekkel való kapcsolattartás

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Minőségügyi technikák ismerete
  • Szabványismeret (ISO 9001:2015, IATF 16949:2016 ismeret)
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • Jó hibafeltáró- és problémamegoldó képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Szükséges képzettség:

  • Felsőfokú műszaki vagy minőségbiztosítási végzettség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hegesztési eljárások ismerete
  • Lean és/vagy Kaisen ismeret, rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés