Kezdőlap » Karrier » Álláslehetőségek » Minőségbiztosítási mérnök

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hegesztett acélszerkezeteket gyártó

    TLC Kft. további növekedéséhez munkatársat keres balatonfüredi telephelyére az alábbi pozícióban:

    Főbb feladatok:

    • Belső folyamatok felügylete, fejlesztése,
    • Reklamációk kezelése, kiértékelése TOPS 8D módszerrel
    • Mutatószámok, jelentések kezelése
    • A napi munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése
    • Statisztikai módszerek alkalmazása méréseredmények kiértékelésére
    • Mérési módszerek fejlesztése, 3D mérések
    • Társterületekkel való kapcsolattartás

    Elvárások a jelölttel szemben:

    • Minőségügyi technikák ismerete
    • ISO 9001, ISO 14001 ismeret
    • Tárgyalóképes német nyelvismeret
    • Jó hibafeltáró- és problémamegoldó képesség
    • Határozott, magabiztos fellépés
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • MS Office felhasználói szintű ismerete

    Szükséges képzettség:

    • Felsőfokú műszaki vagy minőségbiztosítási végzettség

    Előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Hegesztési eljárások ismerete
    • Lean szemlélet, rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat
    • Autóipari gyakorlat
    • Angol nyelvismeret

    Amit kínálunk:

    • Stabil vállalati háttér
    • Versenyképes bérezés
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Utazási költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezését küldje el az alábbi e-mail címre: allas@tlckft.hu