Kezdőlap » Karrier » Álláslehetőségek » LEAN Mérnök

LEAN Mérnök

Főbb Feladatok:

  • Gyártási folyamatok veszteségforrásainak (selejt, kieső idő stb.) feltárása, csökkentése, optimalizálása
  • Műveleti idők felmérése, szükség esetén javaslattétel módosításra
  • Mérőszámok kiértékelése, nyomon követése, elemzése
  • Dolgozók részére Lean képzések szervezése, oktatása
  • Folyamatok dokumentálása, jobbító intézkedések bevezetése

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Kreativitás és nyitottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos fellépés

Szükséges képzettség:

  • Gépészmérnöki végzettség

Előnyt jelent:

  • Fémipar területén hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Utazási költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezését küldje el az alábbi email címre: munkaugy@tlckft.hu