Kezdőlap » Karrier » Álláslehetőségek » HR generalista

HR generalista

A hegesztett acélszerkezeteket gyártó

TLC Kft további növekedéséhez munkatársat keres litéri telephelyére az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Toborzási folyamatban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönző cégekkel
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Személyügyi iratok, dokumentumok nyilvántartása, kezelése
  • Munkaidő nyilvántartások vezetése
  • Jelentések, kimutatások határidőre történő elkészítése
  • Személyügyi folyamatok koordinálása, támogatása

Szükséges képzettség:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Bérügyintézői végzettség
  • Nexon program ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • Ügyfélközpontúság
  • MS Office magasszintű ismerete (World, Excel)

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Utazási költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezését küldje el az alábbi email címre: allas@tlckft.hu